Biuro Podróży WODNIK Biuro Podróży WODNIK

KONTAKT

ul. Kołątaja 32 - Dworzec PKP I piętro
76-200 Słupsk

59-848-15-44
601-70-60-12

BERLIN

 

BERLIN - NOC SYLWESTROWA 2019/2020

 

Termin i cena

31.12.2019 r. - 01.01.2020 r. 169,00 zł

Wyjazd ze Słupsk godz. 09:00

 

 

Zapraszamy na szaloną NOC SYLWESTROWĄ w BERLINIE. Tętniąca życiem, muzyką i światłami stolica Niemiec zaprasza na niezapomnianą sylwestrową imprezę. Pomiędzy Bramą Brandenburską i Kolumną Zwycięstwa co roku gromadzą się setki tysięcy ludzi aby wspólnie przywitać nowy rok. W trakcie imprezy m.in występy gwiazd światowej muzyki, a także pokaż sztucznych ogni.

 

 

Ramowy program wyjazdu:

Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd do centrum Berlina i zwiedzanie centrum miasta. Zobaczymy m.in. Reichstag, Bramę Brandenburską, Plac Poczdamski, Aleję Unter den Linden, Uniwersytet Humbolta, Wyspę Muzealną, Katedrę Berlińską, Arsenał, Czerwony Ratusz, Wieżę TV, Alexanderplatz. Od 18:30 czas wolny w trakcie którego możemy wziąć udział w wielkiej, noworocznej imprezie przy Bramie Brandenburskiej. Powitanie Nowego Roku. Zbiórka i wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do poszczególnych miast w Polsce w godzinach przedpołudniowych.

 

 

W cenie

  • przejazd autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),

  • zwiedzanie według programu,

  • możliwość uczestniczenia w jednej z największych imprez noworocznych w Europie,

  • opiekę pilota,

  • zestawy słuchawkowe

 

 

Obowiązkowe

  • Ubezpieczenie KL/NNW 10 PLN/os.,

  • Opłaty przewodnickie i lokalne (płatne w autokarze i nie podlegają rozliczeniu) - 10 EUR/os.

 

Opcjonalne

  • Rezerwacja miejsca w autokarze: 20 PLN/os.

  • Kup Sobie Spokój: 20 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.

 

 

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.