Biuro Podróży WODNIK Biuro Podróży WODNIK

KONTAKT

ul. Kołątaja 32 - Dworzec PKP I piętro
76-200 Słupsk

59-848-15-44
601-70-60-12

KOLONIE ZA GRANICĄ

 

Bułgaria Złote Piaski

 

 

 

Wyjazd:

Słupsk Plac Zwycięstwa godz. - 12.00

Koszalin Dw. PKP – 13.00

 

1. DZIEŃ - Wyjazd ze Słupska w godzinach popołudniowych i przejazd przez Polskę i Słowację na Węgry.

 

2. DZIEŃ - Przyjazd do Egeru - urokliwej węgierskiej miejscowości słynącej z leczniczych wód termalnych. Całodzienne plażowanie przy basenach termalnych i zwiedzanie miasta. Następnie przejazd do Bułgarii.

 

3. DZIEŃ - Przyjazd na Wybrzeże Morza Czarnego do miejscowości ZŁOTE PIASKI - największego i najbardziej popularnego bułgarskiego kurortu na wybrzeżu ciepłego Morza Czarnego. Złote Piaski to miasto tętniące życiem do późnych godzin nocnych z licznymi dyskotekami i klubami młodzieżowymi. Zakwaterowanie: Hotel TINTYAVA 3* z basenem - zlokalizowany w ładnej okolicy w regionie Złotych Piasków. Hotel Tintyava położony w słynnym kurorcie Złote Piaski Parki mieści się zaledwie 150 metrów od plaży. Do dyspozycji Gości jest odkryty basen i klimatyzowane pokoje z balkonem. Każdy pokój wyposażony jest w telewizję kablową, W hotelu restauracja, Internet Wi-Fi w holu hotelu, odkryty basen, plac zabaw dla dzieci i młodzieży typu Tarzan. Miejscowość znana młodzieży z licznych dyskotek.

 

3 – 10. DZIEŃ - Wypoczynek w Bułgarii, w tym wycieczki do najciekawszych miejsc regionu

 • Neseber – jedno z najciekawszych miasteczek wybrzeża, gdzie na niewielkiej przestrzeni koncentruje się ogromna ilość zabytków, pochodzących z tysiącletniego istnienia miasta. Ulice zabudowane są małymi domkami z XVIII i XIX wieku, o parterach zazwyczaj z kamienia i piętrach z drewnianych belek. Wąskie zaułki starego miasta mają niepowtarzalny, romantyczny urok.

 • Zwiedzanie Złotych Piasków

 • Wycieczka do Warny jednej z ciekawszych miejscowości wybrzeża Bułgarii.

 • Wycieczka wzdłuż wybrzeża do miejscowości Balchik położonej nad wybrzeżem Morza Czarnego, jest jednym z wypoczynkowych kurortów usytuowanych w regionie Złote Piaski. Miasto urzeka przede wszystkim malowniczym krajobrazem - jest przepięknie wkomponowane w zatokę, oblewaną przez wody Morza Czarnego.

 • Codzienne kąpiele w morzu w ciągu dnia i dyskoteki wieczorem.

   

10. DZIEŃ - Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną.

 

11. DZIEŃ - Przyjazd na Węgry. Ponownie kąpiele w kompleksie basenów termalnych w Mesokoved. Wieczorem powrót do Polski.

 

12. DZIEŃ - Przyjazd do poszczególnych miast wg. Rozkładu

 

Świadczenia zawarte:

 • Przejazd komfortowym autokarem, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników,

 • noclegi w Bułgarii w hotelu *** w pokojach 3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,

 • wyżywienie na miejscu: 3 posiłki - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu i w opcji młodzieżowe All inclusive, Pierwszy posiłek w Bułgarii obiadokolacja, ostatni obiad

 • opieka kadry pedagogicznej,

 • 3 wycieczki i wstępy podane w programie, Neseber, Warna, Balchik.

 • ubezpieczenie Warta Travel lub AXA S.A

 • podatek Vat,

 

Uwagi: cena nie obejmuje, taksy klimatycznej w wysokości 10 euro za cały pobyt (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze). Dwóch wstępów do kompleksu basenów w Egerze i Mosokovec w czasie przejazdu - 30 euro za dwa kompleksy basenów na Węgrzech.  

 

 


Grecja - Riwiera Olimpijska

 

 

 

Wyjazd:

Ze Słupska godz. 12.00 – Plac Zwycięstwa,

Z Koszalina godz. 13.00 - parking przed dworcem PKP,

 

Program:

1. DZIEŃ - Wyjazd z Polski i przejazd przez Czechy i Słowację na Węgry.
 

2. DZIEŃ - Przyjazd do Budapesztu, zwiedzanie miasta, w tym np. Wzgórze Zamkowe, Pałac Królewski, Dawny Ratusz Budański, pozostała część Góry Zamkowej, Kościół św. Macieja - Katedra NMP, Baszta Rybacka z widokiem Budapesztu, Plac Trójcy Świętej, najbardziej popularny deptak miasta – ulica Vaci. Wieczorem przejazd w kierunku Grecji.

 

3. DZIEŃ – Przyjazd do miejscowości Litochoro na Riwierze Olimpijskiej w Grecji, zakwaterowanie w hotelu Lito z basenem, zapoznanie z okolicą.

 

3 – 10. DZIEŃ Pobyt w Grecji będący połączeniem aktywnego wypoczynku i realizacji programu zwiedzania okolicznych atrakcji Grecji i, w tym np.

Wycieczka autokarowa do słynnej greckiej atrakcji turystycznej - Meteorów, wysoko zawieszonych w skałach klasztorów, zwiedzanie wybranego klasztoru.
Wycieczka autokarowa do pobliskiej miejscowości Leptokaria, centrum miasta i czas na zakupy pamiątek.
Wycieczka do pobliskiej miejscowości Dion – zwiedzanie miasta i pozostałości starożytnych zabudowań położonych u stóp góry Olimp – majestatycznie wznoszącej się ponad horyzont
Zajęcia sportowe, nad ciepłym morzem i przy basenie hotelowym. Dyskoteki i imprezy kulturalne. Wieczór z muzyka grecką

 

10. DZIEŃ – Przejazd do Salonik – pobyt i zwiedzanie największego miasta północnej Grecji, następnie wyjazd w drogę powrotną, przejazd przez Macedonię i Serbie na Węgry

 

11. DZIEŃ - Kolejny dzień w Budapeszcie w tym możliwość spędzenia wolnego czasu na basenach termalnych, dla chętnych rejs statkiem po Dunaju. Po dziewięciu godzinach dalszy przejazd do Polski.

 

12. DZIEŃ – Powrót do Polski i przyjazd do domu.

 

Świadczenia w cenie :

 

przejazd komfortowym autokarem, /barek, WC, klimatyzacja, DVD/, który pozostaje na miejscu do dyspozycji grupy

 

noclegi w Grecji w pokojach 3,4 osobowych z łazienkami – hotel
z basenem

pełne wyżywienie w Grecji: /śniadanie, obiad i kolacja – kuchnia grecka/.

ubezpieczenie Warta Travel lub Axa S.A

opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,

wycieczki zawarte w programie do Meteory, Dion i Leptokarii

realizacja programu pobytu na miejscu

podatek VAT

 

Uwagi: cena nie obejmuje, taksy klimatycznej w wysokości 10 euro za cały pobyt (opłata obowiązkowa pobierana w autokarze).