Biuro Podróży WODNIK Biuro Podróży WODNIK

KONTAKT

ul. Kołątaja 32 - Dworzec PKP I piętro
76-200 Słupsk

59-848-15-44
601-70-60-12

Londyn

 

Sylwester w Londynie

 

Wyjazd ze Słupska

 

Termin: 29.12.2018-02.01.2019

 

Cena: 1429,00 zł

 

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.

 

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Przeprawa przez Kanał La Manche. Przyjazd do Londynu: wizyta w wiecznie tętniącej życiem dzielnicy West End: plac Trafalgar z 61- metrową kolumną admirała Nelsona, Galeria Narodowa, następnie Leiceser Square – z licznymi teatrami, kinami, restauracjami. Spacer po najsłynniejszej dzielnicy rozrywki: Soho i Chinatown. Obiadokolacja (fakultatywnie). Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

 

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Zwiedzanie Tower of London, najpotężniejszej twierdzy. Wizyta w skarbcu, gdzie przechowywane są insygnia koronacyjne z największym diamentem na świecie. Tower Bridge – najpopularniejszy most zwodzony Londynu, doki św. Katarzyny, katedra św. Pawła. Wizyta na rozświetlonym neonowymi reklamami Piccadilly Circus z figurką Erosa. Obiadokolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Dla chętnych przywitanie Nowego Roku nad Tamizą i udział w najpiękniejszym pokazie fajerwerków w Europie lub kolacja sylwestrowa w restauracji (fakultatywnie). Powrót do hotelu około 01:30, nocleg.

 

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd komunikacją miejską do centrum. Zwiedzanie Galerii Figur Woskowych Madame Tussaud’s. Spacer po dzielnicy Whitehall i Westminster: Parlament, Big Ben, Downing Street – oficjalna siedziba premiera, budynek Królewskiej Gwardii Konnej. Opactwo Westminsterskie – najstarszy londyński kościół. Następnie: St Jame’s Park i pałac Buckingham – oficjalna londyńska rezydencja brytyjskich monarchów. Przeprawa przez Kanał La Manche, nocny przejazd przez Francję, Belgię i Niemcy do Polski.

DZIEŃ 5:

Przyjazd do kraju, powrót do poszczególnych miejscowości

Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie

 

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem
- przeprawę promową (Eurotunel)
- 3 noclegi w hotelach** w pokojach 2 - os. z łazienką
- 3 śniadania w formie bufetu
- program turystyczny, opiekę pilota
- ubezpieczenie Signal Iduna NNW, KL, bagaż

 

DODATKOWO PŁATNE:

Pakiet do realizacji programu: 130 GBP (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki. 

 

DOPŁATY OPCJONALNE:

- dopłata do pokoju 1-osobowego: 400 zł
- dopłata do 2 obiadokolacji: 180 zł 
- dopłata do kolacji sylwestrowej: 400 zł