Biuro Podróży WODNIK Biuro Podróży WODNIK

KONTAKT

ul. Kołątaja 32 - Dworzec PKP I piętro
76-200 Słupsk

59-848-15-44
601-70-60-12

Paryż

Sylwester w Paryżu

 

Wyjazd ze Słupska

 

Termin: 29.12.2018-02.01.2019

 

Cena: 1330,00 zł

 

 

 

 

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.

 

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Przyjazd do Paryża. Spacer na wyspę Cite ze wspaniałymi zabytkami: katedra Notre Dame, Pałac Sprawiedliwości, najstarszy paryski most: Pont Neuf. Wizyta w galerii handlowej Lafayette z przepiękną secesyjną kopułą oraz kunsztownymi świątecznymi ozdobami. Wjazd na wieżę Eiffla. Obiadokolacja (fakultatywnie), zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

 

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Wycieczka do Wersalu, barokowej rezydencji Ludwika XIV i Ludwika XV – zwiedzanie kompleksu pałacowego. Powrót do Paryża, zwiedzanie Luwru, jednego z najstarszych i najwspanialszych muzeów na świecie, wśród ekspozycji m.in.: Nike z Samotraki, Venus z Milo, Mona Lisa Leonardo da Vinci. Rejs statkiem po Sekwanie. Spacer po Polach Elizejskich: Łuk Triumfalny, ekskluzywne sklepy, restauracje, teatry. Obiadokolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Dla chętnych przywitanie Nowego Roku na Polach Elizejskich lub kolacja sylwestrowa w paryskiej restauracji (fakultatywnie). Powrót do hotelu około godz. 01:30, nocleg. 

 

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Zwolnienie pokoi w hotelu. Przejazd środkami komunikacji miejskiej do dzielnicy Montmartre: zwiedzanie bazyliki Sacre Coeur, spacer na plac Artystów – Place du Tertre - położony w najwyższym punkcie miasta z barwnymi kawiarenkami i restauracjami. Kabaret Moulin Rouge oraz plac Pigalle. Wyjazd z Paryża. W drodze do Polski wizyta w Brukseli, spacer po zabytkowym centrum z przepiękną świąteczną iluminacją: Grand Place, Ratusz z XV w., Dom Królewski, domy cechowe, kościół św. Mikołaja oraz symbol Brukseli Manneken Pis (siusiający chłopiec). Obiadokolacja (fakultatywnie), nocny przejazd przez Niemcy do kraju. 

 

DZIEŃ 5:

Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości. 

Powyższy program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

 

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (wc, barek, dvd, klimatyzacja), 
- 3 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2 - osobowych z łazienką, 
- 3 śniadania w formie bufetu, 
- opiekę pilota, program turystyczny,
- ubezpieczenie Signal Iduna NNW, KL, bagaż

 

DODATKOWO PŁATNE:

Pakiet do realizacji programu: 130 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie,rejs statkiem po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

 

DOPŁATY OPCJONALNE:

- dopłata do pokoju 1-osobowego: 380 zł 
- dopłata do 2 obiadokolacji (bez napojów): 180 zł
- dopłata do kolacji sylwestrowej w paryskiej restauracji: 380 zł

 

 


 

Sylwester w Paryżu

 

Wyjazd ze Słupska

 

Termin: 28.12.2018 - 01.01.2019

 

Cena: 749,00 zł

 

 

DZIEŃ 1:

Wyjazd z Polski

 

DZIEŃ 2:

Przyjazd do Paryża w godzinach porannych. Postój na toaletę i śniadanie. Około godz. 10.00 przyjazd do centrum miasta i rozpoczęcie

zwiedzania Paryża (zwiedzanie pieszo i metrem). Wizytę naszą rozpoczniemy od dzielnicy Montparnasse - wjazd na 56 piętro Tour Montparnasse - skąd obejrzymy piękną panoramę Paryża. Następnie udamy się na spacer po Dzielnicy Łacińskiej - dzielnicy studentów ze słynną Sorboną. Stamtąd pójdziemy do najstarszej części Paryża Wyspy Cite(Ile de la Cite), która jest sercem Paryża i najchętniej odwiedzanym zakątkiem stolicy Francji. Zobaczymy m.in.: katedrę Notre Dame wejście do środka gratis), zachwycającą gotycką perłę, wzbudzającą podziw swymi wspaniałymi rozetami, łukami przyporowymi oraz bogatą historią. Czas wolny na obiadokolację. Zakwaterowanie około 19.00, nocleg.

 

DZIEŃ 3:

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Paryża. Rozpoczniemy od Wieży Eiffle’a (Tour Eiffel) - symbolu miasta, najwyższej budowli Paryża, z której szczytu roztacza się wspaniała i rozległa panorama. Następnie rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Na koniec dnia spacer po dzielnicy Montmartre, gdzie zobaczymy: Place Blanche z Moulin Rouge - kabaret w którym narodził się kankan; Place Pigalle; Bazylikę Sacre Coeur - górującą na najwyższym wzgórzu miasta, imponującą śnieżno-białą świątynię w stylu grecko-bizantyjskim, wybudowaną jako symbol zgody narodowej. Czas wolny na obiadokolację

 

DZIEŃ 4:

Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd do centrum na Pola Elizejskie, gdzie zobaczymy Łuk Triumfalny. Stamtąd przez Place Concorde udamy się do Luwru (Musee du Louvre) - jednego z największych muzeów świata, aby zobaczyć arcydzieła malarstwa i rzeźby (m.in. Mona Lisa, Nike z Samotraki, Wenus z Milo) zgromadzone w tym dawnym pałacu królewskim. Kolejnym punktem będzie Muzeum Perfum Fragonard - królestwie zapachów, gdzie można zapoznać się z tajemnicą produkcji perfum. Ok. 21.30 przejazd do centrum na Pola Elizejskie, gdzie powitamy Nowy Rok. Ok. godz. 2.00 podstawienie autokaru i wyjazd w drogę powrotną do Polski.

 

DZIEŃ 5:

Przyjazd do Polski.

 

CENA IMPREZY OBEJMUJE:

 • 2 noclegi w hotelu klasy turystycznej,

 • zwiedzanie Paryża wg programu,

 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),

 • opiekę rezydenta na miejscu,

 • zestawy słuchawkowe.

   

 

DODATKOWO PŁATNE:

 • ubezpieczenie KL, NW: 40 PLN/os.,

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty lokalne: 90 EUR/os. + 15 EUR/os. na metro (Kwota nie podlega rozliczeniu i zwrotowi),

 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 PLN/os.


DOPŁATY OPCJONALNE:

 • Kup Sobie Spokój: 40 PLN/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi

 • rezerwacja miejsc w autokarze: 20 PLN/os.,

 • wyżywienie w trakcie zwiedzania – śniadanie kontynentalne 5 EUR za śniadanie, obiadokolacja- 2 daniowa 15 EUR za obiadokolację.