Biuro Podróży WODNIK Biuro Podróży WODNIK

KONTAKT

ul. Kołątaja 32 - Dworzec PKP I piętro
76-200 Słupsk

59-848-15-44
601-70-60-12

Zimowiska w Kościelisku

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku 7-19 lat, które chciałby nauczyć się jazdy na nartach.

Głównym celem naszego zmowiska jest jak najszybsze nauczenie dziecka samodzielnej i poprawnie technicznie jazdy na nartach.

W celu zwiększenia skuteczności szkolenia prowadzimy zajęcia na stokach o różnym stopniu trudności, używając różnego rodzaju przyborów i przyrządów służących do nauki jazdy na nartach. Ponieważ większość naszych kursantów zaczyna swoją przygodęz narciarstwem od początku, zatem koncentrujemy się na nauce podstawowych elementów technicznych. Stworzona przez nas tematyka zajęć oraz ich charakter został opracowany na podstawie właśnie tej przesłanki. Zajęcia praktyczne z narciarstwa prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów charakteryzujących się doświadczeniem w pracy z dziećmi (zajęcia prowadzone będą w 4 grupach z podziałem na grupy wiekowe oraz umiejętności uczestników). Na  naszych zajęciach dzieci są wyposażone w koszulki odblaskowe a instruktorzy są wyposażeni w kurtki firmowe.

 

Zakwaterowanie: 2, 3 i 4-osobowe pokoje o standardzie turystycznym z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami i widokiem na Giewont.

Wyżywienie: całodzienne - 4 posiłki dziennie: śniadanie /bufet szwedzki/, obiad, podwieczorek, kolacja/bufet szwedzki. Pobyt zaczyna się obiadem i kończy śniadaniem. Ostatniego dnia uczestnicy suchy prowiant na drogę powrotną.

Program narciarski: Codzienne wyjazdy na stoki. Codzienne jazdy pod okiem instruktorów z uprawnieniami (1 instruktor na maksymalnie 10 kursantów), wykłady na temat sprzętu, wykłady na temat bezpieczeństwa na stoku i w górach, indywidualne konsultacje szkoleniowe, wieczorne wyjścia na oświetlony stok.

Po powrocie ze stoku prowadzone będą zajęcia rekreacyjno – sportowe: gry i zabawy na śniegu, ognisko z pieczeniem kiełbasek, kulig za skuterem śnieżnym, dyskoteki na terenie ośrodka, konkursy edukacyjne, wycieczki piesze na Krupówki, zjazdy snowtubingami (koła do zjeżdżania), zimowa olimpiada sportowa, śnieżne bitwy, gry terenowe, gry i zabawy integracyjne, wieczorne maratony filmowe, oraz wiele innych zajęć świetlicowych.

Zapewniamy na czas pobytu: instruktorów prowadzących (jednego na 10 osób), wychowawców, karnety na wyciągi narciarskie, zajęcia praktyczne w ilości 2 godzin dziennie, zawody narciarskie kończące obóz, dyplomy, analizę zapisu wideo z zajęć na stoku, tyczki narciarskie, znaczniki snowtubingi, skuter śnieżny z przyczepą, przybory i przyrządy służące do nauki, dla zaawansowanych jazda wieczorna przy oświetlonym stoku. Zajęcia teoretyczne: kodeks narciarski, rodzaje nart, technika jazdy na nartach, wycieczka do Aquaparku Zakopane.

WAŻNE: Należy zabrać kask narciarski!!!, ważną legitymację szkolną z numerem PESEL, dwie czapki, szalik, dwie pary rękawiczek, odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe, przybory do mycia i ręcznik, mały plecak na wyjścia, sprzęt narciarski, wskazane ochraniacze na nadgarstki i kolana.

Cena zawiera: karnety narciarskie, opiekę instruktorską, transport do i z Zakopanego. Gwarantujemy zorganizowany dojazd z wybranych miast przy minimum 6 osobach albo dojazd własny:

Szczecin, Gdynia, Poznań, Ostrów Wielkopolski, Warszawa, Łódź, Białystok, Lublin, Wrocław, Opole, Katowice, Częstochowa, Kraków, Rzeszów, 

W razie braku śniegu organizator zapewnia program fakultatywny.

 

Termin Typ pokoju Cena Informacje dodatkowe

 04-11.02.2018r.

 18-25.02.2018r.

Pokój z łazienką 
klasy turystycznej

1495 zł/os.

Nocleg z 4 posiłkami    

(śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje)